BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN / HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT

İletişim

BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN / HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT
BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT
BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT BANSKO KAYAK TURU / OCAK 2018 / 3 GECE 4 GÜN /  HOTEL STRAJITE 4* / SKI PASS DAHIL FİYAT
SOLD OUT
319.00€
Product Page Viewed: 650 times
Tur Kodu: b-STR-17-34 SP
Mevcut Kontenjan Durumu: 0 Out Of Stock

Mevcut Seçenekler:

* Tur Başlangıç Tarihi.:

* Strajite Oda Tipleri:

* Çocuk Ulaşımı:

* 1. Kişi Ad Soyad/ Dogum Tarihi Gün Ay Yıl/TC KimlikNo/Pasaport No:

2. Kişi Ad Soyad/ Dogum Tarihi Gün Ay Yıl/TC KimlikNo/Pasaport No:

3. Kişi Ad Soyad/ Dogum Tarihi Gün Ay Yıl/TC KimlikNo/Pasaport No:

4. Kişi Ad Soyad/ Dogum Tarihi Gün Ay Yıl/TC KimlikNo/Pasaport No:

* Hareket Yerleri:

* Vize Talebi:

Vize talebinde bulunanların Adı / Soyadı:

 

Bansko - Pirin Dağları
Bansko tatil köyü yıl boyunca sunduğu dağ turizmi olanakları ile ülkenin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Her yıl bu güzel kasaba yüz binlerce insanı ağırlamaktadır. Modern kayak tesisleri, sıcak kaynak suları, kaliteli tesisleri ve temiz havası ile kayak severleri konuk ediyor.

Avrupa'nın yeni gözdesi haline gelmekte olan Bansko Kayak merkezi toplam 65 Km. mesafeyi bulan 18 adet pisti ile mükemmel bir kayak keyfi sunmaktadır. Kayak pistleri 900 - 2600 metre arasındadır. Her zorluk derecesine göre pist bulunmaktadır. Bansko Kayak Merkezi Aralık - Mayıs arasında hizmet vermekte olup 186 adet technoalpine yapay kar makinesı karın yetersiz olduğu hava koşullarında bile keyifle ve güvende kayak imkanı sunmaktadır. 2009 ve 2012 yılında Dünya Kayak şampiyonasına ev sahipliği yapan Kayak Merkezi Dünya Şampiyonu Alberto Tomba' nın kayak yaptığı 2600 metredeTomba ismiyle anılan meşhur Siyah Zorluk dereceli kayak pisti de bulunmaktadır.

Bansko kayak merkezi, Bulgaristan'da bulunan tüm kayak merkezleri içinde en iyi ve en moderni olarak birinci sırada yer almaktadır. Bölgeye son yıllarda 700 yüz milyon Euro'dan fazla yatırım yapılmıştır. Bu yatırımların en başında "suni kar makineleri" 190 adet ve 12 adet kassbohrer marka snowtruck'ları bulunmaktadır. Bu makineler sayesinde kar ve pistler en iyi şekilde desteklenmektedir. Bansko'da kar sezonu 15 Aralık - 15 Mayıs tarihleri olarak, Bulgaristan'da en uzun dönemi kapsamaktadır. Kayak merkezinin zirvesi ise 2914 mt. dir. Bansko oteller merkezinden kayak bölgesine "gondol" ile ulaşım sağlanmaktadır Pistler toplamda 70 km. uzunluktadır. Kayak merkezinde 16 t-bar, 6 chairlift ve 1 adet gondola mevcuttur. bu mekaniklerden bir tanesi snowboardcular icin özel 8 koltuklu kapalı kabin: dopplemayer marka "cable car" olup, diğer chair liftler 4 koltuklu ve 3 koltukludurlar. Mekanikler poma ve dopplemayer markadır. Lift kapasiteleri de oldukça iyi ve saatte 14.200 kişi taşıyabilmektedir. Liftler 08:30-16:30 arası açıktır. Bansko Kayak Merkezi Aralık-Mayıs ayları arasında hizmet vermekte olup, pistlere uygun açılarda ve konumlarda yerleştirilmiş 44 adet technoalpine yapay kar makinesiyle karin yetersiz olduğu hava koşullarında bile keyifle kayak yapabilme konforunu sağlamaktadır. Hava koşullarına bağlı olarak, bazı pistlerde 18:30-21:30 arası gece kayağı yapma imkanı olmaktadır. Snowboard `cular için de Burton Funpark`ta zevk alabilecekleri muhteşem bir parkur bulunmaktadır. Ayrıca, çocukları ile Bansko Kayak Merkezi `ni tercih eden aileler için 4-7 yas arası çocuklara özel Ski Oyun ve Kayak Öğrenme Parkı bulunmakta, 3 adet çocuk lifti gözetmenler tarafından hizmet vermektedir. Ders almak isteyenler de yine bu parklarda münferit olarak veya grup eğitimi olarak çocuklarına kayak öğretmeni tutabilirler

Bansko Kayak Merkezi Resmi Sitesi : http://www.banskoski.com/en/

PİSTLER: Zirve 2600 m yükseklikte,18 adet toplam 65 km. uzunlukta ve her zorlukta pistler.

LİFTLER: 9 teleferik, 4 ski lift

KAR GARANTİSİ: 25 km kayak yapma garantisi

SKI PASS ÜCRETLERİ: http://www.banskoski.com/en/prices/

 

  STRAJİTE 4*

3 GECE 4 GÜN / Y.P
Tek Kişilik Oda 1 Yetişkin  518 €
Çift Kişilik Oda 2 Yetişkin  638 €
Tek Kişilik Oda 1+1 Çocuk  0 -1,99 Yaş  518 €
Tek Kişilik Oda 1+1 Çocuk  2 -11,99 Yaş  717 €
Çift Kişilik Oda 2+1 Çocuk  0 -1,99 Yaş  638 
Çift Kişilik Oda 2+1 Çocuk  2 -11,99 Yaş  837 €
   
Süit veya Mezonet 2 Yetişkin  698 €
Süit veya Mezonet 2+2 Çocuk  0 -1,99 Yaş  718 €
Süit veya Mezonet  2 + 1 Çoc. 0-1,99 + 1 Çoc. 2 -11,99 Yaş  907 €
Süit veya Mezonet 2+2 Çocuk  2 -11,99 Yaş  1096 €
Süit veya Mezonet 3 Yetişkin  1047 €


Açıklamalar:  FİYATLAR ERKEN REZERVASYON FİYATI OLUP, 15.12.2017 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR !
 

 • -**** STRAJİTE OTEL FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER: ****
  - 4* STRAJİTE OTELDE, 3 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA (KAHVALTI ve AKŞAM YEMEĞİ) !
  - OTELDE ÜCRETSİZ WI-FI, HAVUZ, SAUNA ve FİTNESS KULLANIMI !
  - ISTANBUL – BANSKO – ISTANBUL ARASI, LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR !
  - TÜKÇE REHBERLİK HİZMETİ !
  - KAYAK SÜRPRİMİ UYGULANMIŞ SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI !
  - SKİ PASS !

   
 • FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
  - YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL !
  - VİZE ÜCRETİ 120 € !
  - KAYAK EKİPMANI KİRALAMA !
  - ÖĞLE YEMEKLERİ !
  - OTELDEKİ EXTRALAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR !
  - 0 – 2 YAŞ ÇOCUK İÇİN, OTOBÜS'DE AYRI KOLTUK FİYATI 80 € !
   

 

 

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
Gezimiz, minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

 

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kahvaltı ve akşam yemeği acık büfedır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Rehber
Kalkıştan itibaren turun sonuna kadar otobüs yolculuğunun tamamında Türkçe rehberlik hizmeti verilir.
Vize
T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya şahsen başvuru yaparak  temin edebileceğiniz "Vize İçin Gerekli Evraklar" listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri ve schengen vizesi olanlar için  vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Aksa tour sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.


T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.


Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

1.Gün:İstanbul, Bansko

21.30′da Kadıköy Evlendirme Dairesi,

22.00′de Mecidiyeköy Bambi Cafe

22.30′da İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Edirne üzerinden Kapıkule’ye devam ediyoruz. Yaklaşik 2,5 saatlik yolculuğun ve çikis işlemlerinin ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca yolculuğumuz devam ediyor.

2.Gün:Bansko

Sabah erken saatlerde varışımız ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 74 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış , Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız.

Check-in saati 14:00.Arzu eden misafirlerimiz pistlerin tadını çikarabilir. Geceleme otelinizde.

3.Gün:Bansko

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelinizde.

4.Gün Bansko

Sabah, kahvaltısının ardından bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Geceleme otelinizde.

5.Gün Bansko, İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından saat 10.00’da otel önünde bekleyen otobüsümüz ile İstanbul’a hareket.Akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızın ardından turumuz sona eriyor.

Turun baslangic tarihinden

20 gun oncesinde %30

20 - 15 gun oncesinde %50

15 - 0 gun oncesinde %100 kesinti yapilir..

Turizm Yazılımları
© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!