KATILIMCI tarafından İPTAL KOŞULLARI

KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK İstanbul  ve Yurtiçi   turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, en geç tur gününden 1 gün öncesi akşam saat 19:00'a kadar yaptırmalıdır. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirmelidir . KATILIMCI, GÜNÜBİRLİK İstanbul turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00'a kadar Aksatour yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.
GÜNÜBİRLİK Yurtiçi turlarımızın iptali ve iadesi yoktur !

KATILIMCI, YATILI Yurtiçi ve Yurtdışı  turlarımız için rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur gününden en az 7 gün öncesine kadar yaptırmalıdır . Rezervasyonunu yaptırdığı turun ödemesini en geç kayıt tarihinin ertesi günü saat 12:00'ye kadar yapmalıdır aksi durumda Aksatour bu rezervasyonu iptal hakkına sahiptir. Katılımcı, rezervasyonunu-kaydını yaptırdığı tura gelmeyi her şartta kabul etmiş sayılır. Hava koşulları turun katılımcı tarafından iptali için geçerli sebep değildir. Katılımcı rezervasyonunu kaydettirdiği turun ücretini ödemeyi kabul etmiş sayılır ve iptalini yaptırmadan tura katılmasa bile ödemenin tamamını gerçekleştirmelidir. KATILIMCI, YATILI Yurtiçi ve Yurtdışı  turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını Turun baslangic tarihinden 20 gun oncesinde %30, 7-15 gun oncesinde %50, 0-7 gun oncesinde %100 kesinti yapilir. Ozel dönemler haric (somestre,yilbasi,bayram) Ozel donemler iptal sartlari icin tur icerigine bakiniz.
  


AKSATOUR  tarafından İPTAL KOŞULLARI

AKSATOUR, GÜNÜBİRLİK İstanbul turlarımız için yaptırmış olduğu rezervasyonlarını-kayıtlarını, tur tarihinden 1 gün öncesi sabah saat 10:00'a kadar Aksatour yetkililerini arayarak iptal edebilir ve ücretlerinin tamamı iade edilir.

Diğer tüm GÜNÜBİRLİK Yurtiçi, YATILI Yurtiçi ve Yurtdışı turlarımızda o tura özel iptal şartları geçerlidir.

AKSATOUR, tur esnasında hava ve yol koşullarına göre güvenliği ön planda tutmak için programda amacı bozmayacak her türlü değişikliği yapabilir ve bu değişikliklerden doğacak gecikmelerden de sorumlu değildir. Katılımcıların, kaybolması, yaralanması, ekipmanının zarar görmesi,  Aksatour'un sorumluluğu değildir. Bununla beraber  Aksatour, katılımcının güvenliği için bu tarz olayları gerekli merciilere bildirmelidir. Kayak turlarımıza iştirak eden katılımcılar kayak sporunun riskli bir spor oldugunu ve riskin kendisine ait oldugu bilir..

Turizm Yazılımları
© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!