1995 kuruluşlu olan AKSA TURİZM LTD. ŞTİ şirketimiz, incoming ve outgoing yapmaktadır.

Şirketimiz 1995 yılında yurtdışından ülkemize turist getirmekle başlamış olup, tatil ve şehir otelleri rezervasyonları yapan, tranfer ve her dilde rehberlik hizmeti veren, Istanbul turları, Anadolu turları ve paket turlar düzenlemektedir.

Kış günlerinde ise Yurtdışına ( Bulgaristan, Bosna Hersek, Jahorina, Blejasnica, Kapaonik, Sochi v.s. ) Kayak Turları düzenlemektedir.

Kayak turlarımıza 1998 senesinde Bulgaristan-Pamporovo ile başlamış olup,
O tarihlerde birkaç turizm şirketi haricinde Balkanlara Kayak Turları düzenlenmiyordu.Bu bakımdan cok büyük talebi bareberinde getirdi. 1999 yılında turlarımıza Borovets'i ilave ettik. 2000 yılında, Bansko'ya gelmeden Semkovo kayak merkezine tur düzenledik. 2001 yılında Bosna Hersek ve Jahorina'ya ilk türk grubunu götüren acenta biz olduk ve savaş sonrası Bosna Hersek'e ilk tur organizasyonu yapan acenta olarak 01 Şubat 2002 yılında Bosna Hersek Istanbul Başkonsolosu tarafından plakete layık görüldük.13 Aralık 2003 tarihinde Bansko'daki Gondol'un yapımının tamamlanması ile birlikte, 2003 yılından itibaren Bansko turlarını başlatan ilk acenta olduk ve turlarımıza hala devam etmekteyiz. 

1998 yılında kış aylarında, bayram ve sömestre turu olarak başlamıs oldugumuz turlarımızda, izlemiş oldugumuz dogru,dürüst ve kaliteli hizmet politası ile büyüdük ve kayak turlarında uzman acenta olduk..

Çünkü biz kayakcıların ne istediğini biliyoruz..
Aksa Turizm müşteri memnuyeti , dürüst işletme prensibi, siz değerli misafirlerimize verdiğimiz önemle, 19 senelik tecrube ve dinamik kadromuzla hep yanınızdayız.

Turizm Yazılımları
© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!