Aksatour.com, müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.
Genel gizlilik politikası şudur: Hiçbir ziyaretçi veya müşteriden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. Bu verileri aksatour.com, site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır.

Kredi kartı ile ilgili şifrelenerek sistemlerimize aktarılan kredi kartı numarası,son kullanma tarihi,kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası ilgili bankanın ortak ödeme sayfasında gerçekleşmektedir.Dolayısı ile kredi kartı bilgileriniz güvenli bir şekilde  Banka sayfasında gerçekleşmektedir. 

Aksatour.com hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde aksatour.com, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Aksatour.com' un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, Aksatour.com harici internet sitelerine köprüler olabilir. Aksatour.com, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi   https://www.aksatour.com ile başlamayan siteler Aksatour.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

 

 

Turizm Yazılımları
© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!